Zırhlı Güvenlik Kabini

Zırhlı Güvenlik Kabini

Savunma, taarruz, keşif ve gözlem amacıyla üretilen B7 zırhlı güvenlik kabini, sahip olduğu zırhlı yapısı, alarm ve siren tertibatı, kamera sistemleri, istenildiği takdirde monte edilebilecek saldırı silahı kurulumu ile can ve mal güvenliğine karşı saldırıların söz konusu olduğu her türlü alanda kullanılabilmektedir. Elçilikler, konsolosluklar, karakollar, askeri binalar, polis merkezleri, banka merkezleri, uluslararası toplantı merkezleri, özel şirketler başta olmak üzere güvenlikle ilgili risklerin yer aldığı tüm ortamlarda kullanılabilecek bir ürün olup ilgili güvenlik personelinin, zarar görmeden görevlerini icra edebilmelerini sağlamaktadır. Ateşli veya ateşsiz silahlarla saldırı ve benzeri suçların önlenmesi, suçlunun caydırılması veya eylem sonrasında yakalanmasının kolaylaştırılmasını sağlamak amacıyla özel olarak tasarlanmıştır..
B7 Zırhlı Güvenlik Kabininde, herhangi bir saldırı durumunda, saldırganı panik haline sokmak için siren sistemi ile donatılmıştır. Siren sistemi saldırganı şaşırttığı gibi aynı zamanda çevreye de saldırıyla ilgili etkili bir şekilde haber verilmektedir.
B7 Zırhlı Güvenlik Kabinine monte edilebilecek silah sistemi sayesinde, hedef, lazer ile işaretlenip güvenlik kulübesinin içerisinden ateş edilebilmektedir. Kabin içerisinde yer alan komuta kontrol masası sayesinde tüm görüntü ve silah sistemi kontrolleri ilgili güvenlik görevlisi tarafından yapılabilmektedir.
B7 Zırhlı Güvenlik Kabinini, teknolojik gözlem, silah sistemi vb. sistemlerin entegrasyonu ile sadece savunma amaçlı değil aynı anda saldırı amaçlı olarak ta kullanılabilmektedir.