Kabin

Kabin

Kabin ve kulübeler kullanım amaçlarına göre danışma üniteleri, güvenlik kabinleri, telefon kulübeleri, wc&duş üniteleri, taksi durakları vb. olarak sadece uzak yerleşkelerde, şantiyelerde değil estetik uygulamalarla şehir merkezlerinde de kullanılmaktadır.

Kullanım Amacı

  • Danışma Uniteleri
  • Güvenlik Kabini
  • WC&Duş
  • Taksi Durağı
  • Satış Ofisi

Hekim Sandwich Panel ve Fibercement Kaplamalı Özel Ürünler olarak iki farklı sistem uygulanmaktadır.

Hekim Sandwich Panel Kabin

Sandwich panel kabinler EPS yalıtımlı kabinler olup, dış cidarları film kaplı, hazır boyalı galvaniz trapez sac, iç cidarları ise PET (polietilen tereftalat) veya film kaplı, hazır boyalı galvaniz trapez sac kaplıdır. HEKiM PANEL kullanılan bu ürünler, çevre dostu olması, üstün kalitesi, üstün yalıtım özellikleri, daha hızlı üretimi, daha hızlı montajı ve daha ekonomik olması kriterleri ile müşterilerimizin taleplerine eksiksiz yanıt vermektedir.

Fibercement Levha Kaplı Kabin

Fibercement levha kaplı bu ürünler çevreci hammaddeler ve 21. yüzyıl teknolojisi birleştirilip günümüz şehirciliğinin gereksinimleri doğrultusunda ortaya çıkmıştır. Bu özellikleri ile iç hacimlerinde küçük alanlarda çok fonksiyonlu çözümler sunarken, dış görünüşleri ile de mevcut yapılaşma dikkate alınarak hazırlanan cephe kaplama çeşitlerinin zenginliği ile kentsel doku ile büyük uyum sağlarlar.