Çelik Yapı

Çelik Yapı

Bu kategorideki geniş açıklıklı çelik yapılar statik ve dinamik yükler dikkate alınarak tasarlanır. Konusunda uzman ve deneyimli teknik kadromuz tarafından detayları ve üretim çizimleri hazırlanır. Şantiye mobilizasyonlarında depo, çamaşırhane, atölye vb amaçlı kullanılan bu yapılar, kalıcı fabrika yapıları, depolar ve atölyeler olarak ta kullanılmaktadır.

Kullanım Amacı

  • Depo
  • Atölye
  • Soğuk Oda Depoları
  • Garaj

Standart binalarımız kaynaksız yapım teknolojisi ile yüksek standartta galvanize yapı çeliğinden üretilmektedir. Bu sistemle üretilen prefabrike depo binaları, kolay üretim, hızlı montaj, esnekliği ve hafifliği ile sağladığı üstün deprem performansı, çevre dostu ve ekonomik olma kriterleriyle, uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Statik hesaplar, kar ve rüzgar yükleri dikkate alınarak yapılmaktadır. Hafif çelik profil detayları ile; 10 metre standart açıklıkta, yüksekliği 4-5-6 metre olan, istenilen boyda binalar oluşturulabilir. İsteğe bağlı olarak yalıtımlı paneller de kullanılmaktadır.
GOST, CE, TSE, ISO 9001-2008, OHSAS 18001:2007, ISO 14001:2004, sağlık sertifikası, A-1 sınıfı yanmazlık belgesi, hijyen belgesi kullanmakta olduğumuz ürün ve sistem sertifikalarıdır.