Hakkımızda

Hakkımızda

PİRAZİZ International Service Solutions ister şehir merkezleri ister ulaşılması güç her türlü coğrafya için kalıcı ya da geçici çok çeşitli kullanım amaçlarına sahip hafif çelik konstrüksiyon / çelik konstrüksiyon prefabrik / konteyner yapıları ve kamp çözümleri sunmaktadır.

Piraziz I.S.S. uzman ve deneyimli kadrosu ile farklı projeler yürütmekte olup, mühendislik, üretim, inşaat, elektrik ve mekanik sistemlerin de ihtiyaca göre entegre edildiği anahtar teslim çözümler sunmaktadır. Prefabrik bina sektöründe uzman, yüksek üretim kapasitesine ve ileri teknoloji makine parkına sahip üretici firmaların yer aldığı Hekim Holding grubu içinde yer alarak ve farklı sektörlerde ki çözüm ortaklarımız ile müşterilerimizin farklı taleplerine cevap vererek, beklentilerini karşılamaktayız….

Prefabrik yapılar ve konteyner tedariğinin yanı sıra, fibercement levha, yalıtım malzemeleri, sandwich paneller, epdm membran gibi yapı malzemeleri ile birlikte, mobilya tedariği de hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Ayrıca saha analizi, saha hazırlığı, saha peyzajı, sahaya nakliye, montaj ve demontaj hizmetleri de vermekteyiz..

Piraziz Dış Ticaret A.Ş. bir Hekim Holding Firmasıdır.