Sandviç Panel

Sandviç Panel

Yıllık üretim kapasitesi 2.000.000 m2, 600 mm’den 1250 mm’ye kadar en ve 16.000 mm boya kadar panel üretiminin mümkün olduğu tesisimizde 3 veya 5 hadveli çatı paneli ve üç farklı tipte (H-sistem, gizli vidalı ve geçme sistem) duvar (cephe) paneli üretilebilmektedir.

Çatı Paneli

Çatı sandviç panelleri 3 ve 5 hadve olmak üzere 2 gruba ayrılmaktadır . Sac kalınlıkları min 0,35 mm ile 1,0 mm arasında değişmekte olup, muhtelif renk alternatifleri de bulunmaktadır. Panel kalınlıkları taş yünü ve EPS izolasyonlu çeşitlerde 40 mm ile 120 mm arasında olabilmektedir. Aşındırıcı gazların söz konusu olduğu kapalı ortamların çatısında uygulanan dış yüzeyi sac iç yüzeyi ise PET olarak üretilen çatı panelleri son kullanıcılar için iyi bir çözüm alternatifidir. %7 den az eğimli çatılarda bir diğer alternatif de membranlı çatı panelleridir. 5 hadveli olarak üretilen bu panelde hadveli kısım boyalı galvaniz sac diğer yüzey ise 1,20 mm kalınlığında PVC membrandan oluşmaktadır.

Cephe Paneli

Cephe panelleri gizli vidalı cephe paneli, soğuk oda tipi cephe paneli ve H tipi cephe paneli olmak üzere 3 ana grupta toplanır. Bu panellerin sac kalınlığı ve boya alternatifleri de çatı panelleri ile aynıdır. Gizli vida cephe panellerinde izolasyon kalınlığı 50 mm’den, soğuk oda tipi ve H tipi cephe panelleri ise 40′den başlayıp 120 mm kalınlığa kadar çıkmaktadır. Cephe panellerinde pijama, zet ve düz desen olmak üzere üç tip farklı yüzey görünümü mevcuttur. Sandviç panel sektöründe bizi ayrıcalıklı kılan ürünümüz dışı sac içi fibercement levha olan duvar panelleridir. İç yüzey fibercement kalınlıkları 6-8 veya 10 mm kalınlıkta olabilmektedir. Bu özel ürünle büyük ve küçükbaş hayvan besiciliği sektörüne hem ekonomik hem de hayvansal atıklardan kaynaklanan asidik ortama dayanıklı, güvenilir bir alternatif çözüm sunuyoruz.